Doelwand Verhuur Brabant

44,00
Bekijk beschikbaarheid >
Gemert 🇳🇱

Producteigenschappen

Lengte 200 cm
Breedte 350 cm
Hoogte 250 cm
Op-/ afbouwadvies 1 vrijwilliger
Stroom 1100 watt
Voltage 220 volt
Benodigde haspels 1
Transportmaat 0.8 x 0.6 x 0.7 m
Gewicht 50 KG

Omschrijving

Doelwand Met Gaten Huren

Als je opzoek bent naar een Voetbal Wand dan ben je bij Happy Rent Verhuur aan het juiste adres! Onze voordelen:

✓ Zelf ophalen in Gemert (Noord-  Brabant)

✓ Opblaasbaar dus een klein pakket

 

Doelwand Wand Huren

Deze doelwand is beschikbaar vanauit Gemert in Brabant, dus of je nu een doelwand zoekt voor je event in Eindhoven of een goal voor je sportdag in Uden, Happy Rent Attractieverhuur is je graag van dienst. 

We kunnen de doelwand los leveren maar ook in combinatie met andere grote attracties. 

De doelwand is zo een klein pakket dat deze makkelijk in elke auto past, dus als je alleen deze goal wilt huren raden we je aan om hem zelf op te halen bij ons in Gemert. 

De Voetbal Wand is een opblaasbare constructie met een full colour geprinte voorkant met gaten waar de ballen doorheen passen. Je krijgt gratis bij de huur een blower waarmee je de doelwand eenvoudig kunt opblazen. Zeer eenvoudig op te zetten. 

Als je ervoor kiest om de doelwand voor meerdere dagen te huren krijg je van Happy Rent verhuur 50% korting op elke extra dag dat je de doelwand huurt. Je zou dan de doelwand voor 3 dagen huren, en maar 2 dagen hoeven betalen! Reserveren kun je zeer eenvoudig en veilig door op de groene 'Bekijk Beschikbaarheid' knop te klikken, en de rest wijst zich vanzelf.

Géén Borg

Afmetingen: 3,5 x 2 x 2,5 M

Alle genoemde prijzen zijn exclusief 21% btw. 

 

Beoordeling:

Mylene Alves da Silva
donderdag 26 juni 2025

Super service

Heel fijn contact gehad van tevoren met de medewerkers over de reuzebal!
Uitstekend geholpen bij het plaatsen van een lange order. De bal was top en het ophalen/brengen was ook fijn afgestemd.
Enige aanvulling: geef even aan dat het hek van de opslag op slot gaat en wat de klant dan moet doen in dat geval. Wij schrokken nu een beetje toen we de order kwamen terugbrengen omdat we niet bij jullie voor de deur konden komen ;)
Pluspunten:Goede service,Flexibel,Meedenkend,Product zoals beschreven
Verbeterpunten:

Connie Nicolaes
zondag 18 mei 2025

Kinderen hebben zich goed vermaakt.

Leuk dartbord.
Pluspunten:
Verbeterpunten:

Karin Michel
dinsdag 25 juni 2024

Kort spel

Helaas was er maar 1 formulier met maar 4 vragenlijsten
Het spel was dus met 15 minuten helaas uitgespeeld en met de letters die we hadden konden we niet online ook nog vragenlijsten vinden. Erg jammer dat we maar 4 rondes hebben kunnen spelen.
Dus hoop gesleep voor 15 minuten spel.
Pluspunten:Goede service
Verbeterpunten:Meer opdrachten/vragen of meer letters zodat je zelf online wat kan vinden